Google Adwords Reklam Yönetimi

100% Memnuniyet
Google Adwords Reklam Yönetimi

GOOGLE REKLAM İLE İŞİNİZİ ARTIRIN!

AyzAjans profesyonel yöntemler ile reklamlarınızı optimize eder. Düzenli takip edilen ve dönüşüm oranı yüksek Google reklamlara sahip olursunuz. Olabilen en düşük masraflar ile pazarlama hedeflerine ulaşmanızı sağlarız. Bizimle iletişime geçin.

Google Reklam İle Çalışmanın Avantajları

Google Ads, işletmelerin dijital dünyada görünürlüklerini artırmak ve hedef kitlelerine ulaşmak için etkili bir reklam platformudur. Ancak, başarılı ve dönüşüm odaklı reklam kampanyaları oluşturmak ve yönetmek, belirli bir bilgi ve deneyim düzeyi gerektirir. İşte bu noktada Google reklam ajansları devreye girer. Google reklam ajansından hizmet alarak, işletmenizin dijital pazarlama stratejilerini güçlendirebilir ve en iyi sonuçları elde etmek için ajansın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Profesyonel AyzAjans ile çalışarak elde edeceğiniz avantajlar:

Hizmet Özellikleri
 • Profesyonel Yaklaşım
 • Zaman Tasarrufu
 • Maliyet Optimizasyonu
 • İsabetli Hedefleme
AyzAjans Google Ads Reklam

Google Ads’den Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Google Ads, işletmelerin dijital pazarlamada büyük başarılara ulaşmasına yardımcı olan güçlü ve etkili bir reklam aracıdır. Bu başarıyı elde etmek için, platformun tüm özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak önemlidir. Bu noktada profesyonel Google Ads ajanslarından hizmet almanız tavsiye etmekteyiz. AyzAjans işletmelere yönetim veya danışmanlık olmak üzere iki ayrı başlıkta hizmet sunar. Bu hizmetlerle reklam stratejilerini optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmanıza olanak sağlıyoruz. Hizmetlerin tanımı ve  işletmenizin dijital pazarlama başarısına sağladığı katkılar şu şekildedir:

Google Ads Reklamlarına Şimdi Başla!
Google Reklam Nedir?

Google reklam, arama motoru Google ve iş ortaklarının platformları üzerinden yapılan dijital reklam çeşididir. Google AdWords olan ismi 2019 yılında Google Ads olarak değişmiştir. Google Ads hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

Google Ads Reklam Fiyatları Ne Kadar?

Google Ads reklam bütçesinde herhangi bir alt veya üst limit yoktur. Reklam yaptığınız sektöre, ürün/hizmet grubuna, coğrafi bölgeye ve rakabet düzeyine göre önerilen aylık reklam bütçesi değişiklik gösterir. Doğru reklam bütçesini veya reklam bütçesi ile uyumlu reklam biçimini belirlemeniz kritik önemdedir. Örneğin: reklam bütçeniz düşük ise tüm ülke yerine birkaç şehre reklam çıkabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise reklam bütçesini artırmak olacaktır.

Google Reklam Anahtar Kelime Nedir?

Anahtar kelime: Google reklamların tetiklenmesini (gösterilmesini) sağlayan kelime veya kelime öbekleridir. Google reklamlar sadece sizin özel olarak seçtiğiniz anahtar kelimeler arandığında yayına girer. Anahtar kelime seçimi, eşleşme türü seçimi vb kriterlere göre reklamınızın performansına müdahalelerde bulunabilirsiniz

Teklif Alın

Hangi Araçları Kullanıyoruz?

Longway Media, Google Ads reklamlarını optimize etmek için etkili araçlar kullanır. Bu araçlar arasında Google Tag ManagerGoogle Analytics 4Looker StudioGoogle Merchand Center ve Google Ads Editor bulunur. Ayrıca, ek optimizasyon araçları olarak Google Keyword Planner ve Google Search Console‘u da kullanırız.

Google Tag Manager ile izleme kodlarını ve etiketlerini yönetiriz. Kullanıcı davranışlarını ölçerek, reklam verimliliğini artırırız. Google Analytics 4, kullanıcı etkileşimlerini derinlemesine anlamamıza yardımcı olur ve dönüşüm oranlarını artırmak için gerekli müdahaleleri belirlememize olanak sağlar.

Looker Studio, veri analizini ve raporlamayı kolaylaştırır. Bu sayede reklam performansını ölçer ve reklamları doğru yönde optimize etmek için değerli içgörüler oluştururuz. Google Merchand Center, alışveriş reklamlarını etkili bir şekilde yönetmede ve optimize etmede bize yardımcı olur. Google Ads Editor, Google Ads kampanyalarını hızlı ve verimli bir şekilde yönetmemizi sağlar.

Google Keyword Planner ve Google Search Console, anahtar kelime analizi ve SEO iyileştirmeleri için çok değerli araçlardır. Bu araçlar sayesinde, hedef kitlemizi daha iyi anlayabilir ve reklamlarımızı daha doğru bir şekilde optimize edebiliriz.

Google Ads mi? SEO mu?

Google Ads ve SEO, dijital pazarlamada kullanılan iki farklı stratejidir. Her ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır. İşletmenizin hedeflerine ve bütçesine bağlı olarak, bu yöntemlerden birini veya her ikisini kullanarak başarı elde edebilirsiniz.

Google Ads, Google arama sonuçlarında ve partner sitelerinde hızlı görünürlük sağlar. Google Ads ile hedef anahtar kelimeler ve kitle hedefleme ile hızlı sonuçlar alınabilir. Bu sayede reklam yayınından 5 dk sonra bile yeni bir iş bağlantısı kurma şansı yakalarsınız. Ancak, sürekli bütçe gerektirir ve reklamlarınızın gösterimi bütçenizle sınırlıdır.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin organik arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmesini sağlamayı amaçlar ve daha uzun vadeli bir süreçtir. Başarılı bir SEO çalışması, web sitenize sürekli ve ücretsiz trafik sağlar. Ancak, SEO sonuçlarını görmek zaman alabilir ve sürekli güncellemeler ve içerik üretimi gerektirir. 

İdeal olarak, SEO ve Google Ads stratejilerini bir arada kullanarak, işletmenizin hem kısa hem de uzun vadeli hedeflerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede dijital pazarlamada  yüksek rekabet gücü elde edersiniz. Her iki yöntemi dengeli bir şekilde kullanarak, işletmeniz için en iyi performansı ve dönüşümü sağlayabilirsiniz. Aylık dijital pazarlama bütçeniz ve toplam sermayeniz düşük ise Google Ads reklamları ile başlamak sağlıklı olacaktır. Google Ads (AdWords) üzerinden elde ettiğiniz kazanç ile ilerleyen süreçte bir SEO çalışması başlatabilirsiniz.

Google Ads Reklamlarına Şimdi Başla!
Profesyonel Google Reklam Yönetimi çalışmasıyla potansiyel müşterilerinize ulaşmaya hazır mısınız?
Hizmet Teklif Formu

  20.03.2024
  193
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  AyzAjans
  AyzAjans
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?