Hosting Hizmetleri

100% Memnuniyet
Hosting Hizmetleri

Türkiye’nin Öncü ve Yenilikçi Hosting Firması

Sektörde 20 yıldır hizmet veren Türkiye’nin öncü ve yenilikçi hosting firması olarak; domain servisleri, hosting, sunucu kiralama , sanal sunucu, sunucu barındırma, e-mail, web güvenliği, hazır site çözümleri gibi ürünlerle başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere; web de var olmak ve büyümek isteyen yüzlerce farklı türde işletmeye katma değerli yenil nesil servisler sunmaktayız.

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizin gücü ve deneyimli insan kaynağımızla farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimize müşteri odaklı çözümler geliştiriyoruz. Yeni teknolojilere sürekli yatırım yaparak kullanıcılarına yeni nesil web hizmetlerini ekonomik fiyata sunuyoruz.

Dünya Devlerinden Güç Alıyoruz

Dünyanın önde gelen servis sağlayıcıları ile partnerliklerimiz sayesinde gücünüze güç katıyoruz.

 • En Popüler Panel Lisanslarını Kullanıyoruz
 • RIPE NNC Üyesiyiz
 • Network Altyapımızı Juniper ile Sağlıyoruz
 • DELL Resmi Partneriyiz
Veri Merkezimiz

Binlerce Web Sitesinin Tercihi

Siz de ayzajans ailesine katılın ve kesintisiz web sitesi deneyimini yaşayın!

SSL sertifikaları ile ilgili bilgiler
SSL sertifikası nedir?

SSL sertifikası, web sitelerinde gerçekleşen işlemleri şifreleyerek sunucuya aktarır. Bu sayede veri güvenliğini üst seviyeye çıkaran güvenlik protokolleridir.

SSL sertifikası satın almak zorunlu mu?

SSL sertifikası almadan da web sitenizi yayınlayabilirsiniz. Bu durumda tarayıcı çubuğunda ve Google arama sonuçlarında sitenizin adının yanında “Güvenli Değil” ibaresi yer alır. Bu nedenle, hem ziyaretçilerine güven vermek hem de Google arama sonuçlarında yükselirsiniz. Bu avantajlar için bir SSL sertifikası satın almanızı tavsiye ederiz.

E-ticaret sitesi yapıyorum hangi SSL sertifikasını almalıyım?

SSL sertifikalarımızın tümü e-ticaret ve sanal pos için uygundur ve tüm bankalar tarafından kabul görmektedir. Örnek olarak Comodo SSL veya Rapid SSL satın alabilirsiniz.

Teklif Alın

Müşterilerinizi Koruyun

SSL sertifikası web sitenizde gezinen ve alışveriş gerçekleştiren müşterilerinizin bilgilerinin kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesini güçlü şifreleme teknolojisi ile önlemektedir.

İtibarınızı Artırın

SSL sertifikası olmayan web sitelerine giriş yapan kullanıcılar tarayıcı üzerinde “Güvenli Değil” ifadesini görür ve sitenizi güvenli işaretlemek için bir ssl sertifikası almanız gerekmektedir.

Google’da Yükselin

Google yaptığı açıklamada SSL sertifikası olan web sitelerinin Google’da yükselme avantajı olduğunu ve SEO için SSL’in önemli bir kriter olduğunu açıklamıştır.

Performans Garantili Linux Hosting Paketleri

Hosting Paketlerinin Avantajlı Özelliklerini Keşfedin
Web sitelerinizin sorunsuz ve kesintisiz çalışması için geliştirilen mükemmel özelliklere göz atın.

SSD Hosting

Klasik SATA disklere göre çok daha hızlı olan SSD Disk altyapısı sayesinde yüksek performanslı web sitelerine kavuşun.

LiteSpeed Desteği

Yüksek kaynak tüketimi ya da yüksek ziyaretçi trafiği olan web sitelerinizin sunucu yükünü azaltan LiteSpeed ile performans farkını hissedin.

LSCache ÖnBellekleme

Litespeed tarafından sunulan bir önbellekleme uygulaması olan LSCache sayesinde 4 kata kadar daha hızlı web sitelerine sahip olun

Ücretsiz Yedekleme

Ücretsiz Yedeklediğimiz web sitenizi, yılda 1 kez ücretsiz olarak geri yükleme yaptırabilirsiniz.Web siteniz ayzajans ile güvende.

Antispam ve Antivirüs Koruması

Secure Mail Gateway sayesinde, anti spam, kötü amaçlı yazılımdan koruma, kimlik avı koruması ile güvenli şekilde e-postalarınızı yönetin.

cPanel/Plesk Kontrol Paneli

Dünyanın en çok tercih edilen web hosting kontrol panelleri olan cPanel veya Plesk ile hosting yönetimini kolaylıkla gerçekleştirin.

Tek Tıkla Uygulama Kurulumu

Hosting paketlerinde yer alan tek tıkla kurulum özelliği sayesinde WordPress, Joomla, Opencart gib birçok içerik yönetim uygulamasını anında yayına alın.

En Avantajlı Fiyatlara Domain Kaydı
.com .org .net .biz .name .info .us .online .tv .club .ist .xyz .de .com.tr .gen.tr .eu .web.tr .k12.tr
Hizmet Teklif Formu

  20.03.2024
  195
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  AyzAjans
  AyzAjans
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?